سئوال دارید، نظر دارید، پیشنهاد دارید، هر کاری دارید که فکر می کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم، با ما تماس بگیرید. مرکز تماس آصفان آماده پاسخ گویی است. اگر درباره فروشگاه ها، برندها یا بخش های مختلف سایت سئوال دارید یا اگر می خواهید در آصفان حضور داشته باشید با ما تماس بگیرید، پاسخگوی شما خواهیم بود.
در صورتی که می خواهید از محصولات پروفایل ها یا فروشگاه ها اطلاعات بیشتری داشته باشید با ما تماس بگیرید، تا در صورتی که کاتالوگ، بروشور یا هرگونه اطلاعات دیگری را در اختیار داشتیم به شما ارائه نماییم.
اگر صاحب کسب و کار هستید و می خواهید تصمیم بگیرید در سایت حضور داشته باشید، به شما مشاوره خواهیم داد و بهترین راه حل را ارائه خواهیم کرد. زیرا خدمات سایت تنوع بسیار زیادی دارد و باید مشاوران آگاه به شما کمک نمایند.
اگر از تاریخ چاپ مجله ها می خواهید اطلاع داشته باشید، یا بخواهید، آنها را دریافت نمایید، مرکز تماس می تواند به شما کمک نماید. اطلاعات توزیع مجله نیز ارائه خواهد شد.
اگر می خواهید از انواع خدمات تبلیغی اوج نیلی استفاده کنید باز مرکز تماس به بهترین شکل شما را یاری خواهد کرد. از هر سئوالی، هر نظری، هر پیشنهادی استقبال می کنیم و اگر آنها به ما در بهتر شدن خدمات کمک نماید، از فردی که این سئوال را کرده یا نظر و پیشنهاد را داده است، تقدیر خواهیم کرد. راه های تماس با ما متنوعند که عبارتند از:

شماره تماس: 88323299
ایمیل: info@asefan.com
کامنت
پیام صوتی
3

کال سنتر لوکس لایف چیست؟

لوکس لایف دنیایی است برای کسانی که واقعاً لوکس هستند. در این قسمت برندهایی که واقعاً لاکچری و لوکس هستند معرفی می شوند و اخبار آن در اختیار این افراد قرار می گیرد.
دسترسی به این قسمت سایت به آسانی مهیا نیست و فقط برای مشتریان این برندها مهیا خواهد بود. در این بخش مانند سایت اصلی قسمت های دنیای برند، محصولات جدید، هدیه و پاتوق مطابق برندها و افراد لوکس ارائه خواهد شد.

فرم تماس با ما

لطفا صبر کنید
asefan-11-94-banner-3