جشنواره های تخفیف، افتتاح شعب جدید، ورود برند جدید به بازار و … رویدادهای بسیار مهمی هستند. بسیاری از مشتریان می خواهند از آنها اطلاع داشته باشند. اما دوره برگزاری رویداد کوتاه است و معمولاً زمان طلایی وجود دارد که باید به اطلاع مخاطبان رساند. متاسفانه نمی توان این زمان طلایی را طولانی کرد، اما می توان اطلاع رسانی را کارآمد نمود. دقیقاً به همین دلیل است که آصفان بخش رویدادها را به طور کاملاً مجزا ایجاد کرده است. در این بخش تمامی رویدادهایی که مرتبط با برندهای برتر در ایران است به اطلاع مخاطبان رسانده خواهد شد.

در صورتی که کسب و کارها بخواهند یا در مواردی که آصفان تشخیص بدهد این رویدادها از روش های دیگری مانند ایمیل و پیامک نیز فقط به اطلاع اعضاء سایت رسانده خواهد شد.

Gordes_Vaucluse_France-slide
Sublimotionc-restaurant
Auctionata (5)

29 آذر 1394آکشناتا

تعداد نظرات: 0
تعداد بازدید: 849
متن کوتاه :

واژه حراجی یادآور نطق تند و سریع مجری حراج، زمزمه‌های محتاطانه‌ی حضار، شرکت‌کنندگان و تماشاگران، نمایش اقلام حراج‌ها، صدای چکش چوبی در اعلام موفقیت پیشنهاد قیمت پایانی و بسیاری دیگر است. از سویی امروزه در عصر تجارت الکترونیک، به نظر دیگر کم‌کم باید خود را با نمایش تصویری بدون هیجان، فهرست طویل پیشنهادهای قیمت و اقلام ارزان‌تر در فضاهای مجازی حراج‌هایی چون eBay عادت دهیم!
شرکت اینترنتی آلمانی Auctionata تلاش می‌کند تا با پخش زنده‌ی حراج‌های خانه‌های حراجی شاخص و ارائه جزئیات کامل آنها در فضای اینترنت به عنوان رابطی میان شرکت‌های بزرگ حراجی و فضای مجازی عمل کند. آکشناتا که در برلین مستقر شده تا حالا 20،2 میلیون دلار برای گسترش حوزه‌ی فعالیت خود تامین سرمایه کرده است.

Sunrise Ruby (5)

28 آذر 1394یاقوت طلوع: قیمتی ترین یاقوت و گوهر رنگی دنیا

تعداد نظرات: 0
تعداد بازدید: 1245
متن کوتاه :

12 ماه می 2015، برای خانه‌ی حراجی Sotheby’s در ژنو شبی فراموش نشدنی بود، چراکه نه تنها رکورد بیشترین میزان فروش یک‌شبه‌ی جواهرات دنیا را با مجموع فروش 161 میلیون دلار از آن خود کرد، بلکه همچنین توانست یاقوتی 25،59 قیراطی را به قیمت 30 میلیون دلار بفروشد تا به این ترتیب، دو رکورد تازه‌ هم در زمینه‌ی قیمتی‌ترین گوهر رنگی و همچنین قیمتی‌ترین یاقوت دنیا را به نام خود ثبت کند.
وقتی یاقوت حدودا 5 گرمی Sunrise Ruby دقیقا با قیمت 30،335،698 دلار به فروش رسید، یکی از حیرت‌برانگیزترین رویدادهای فروش جواهرات دنیا رقم خورد. برای درک ارزش آن همین بس که بدانید ارزش یاقوت سانرایز سه برابر رکورد قبلی قیمتی‌ترین یاقوت دنیا دست پیدا کرده است، تا هم خود را به عنوان قیمتی‌ترین یاقوت دنیا بشناساند و هم جایگاه قیمتی‌ترین گوهر رنگی دنیا را نیز پیدا کند. رکورد قبلی قیمت یاقوت در اختیار Graff Ruby بود که با وزن 8،6 قیراط به قیمت 8،6 میلیون دلار در حراج نوامبر 2014 سادبیز ژنو فروخته شده بود. یاقوت گراف هم مانند یاقوت سانرایز از معدن موگوک برمه بدست آمده است، ولی هر قیراط آن دقیقا 1 میلیون دلار ارزش یافته بود.

cover

26 آذر 1394کِی با من ازدواج میکنی؟

تعداد نظرات: 0
تعداد بازدید: 781
متن کوتاه :

اثر “کی با من ازدواج خواهی کرد؟” از پل گوگن که در گذشته نه با قیمت بالایی دست به دست شده بود و نه چندان مورد توجه قرار داشت، در فوریه 2015 به قیمت 300 میلیون دلار به حراج رفت تا قیمتی‌ترین اثر هنری تمام دوران تا زمان حاضر لقب بگیرد.
تابلوی نقاشی رنگ و روغن When Will You Mary Me? از پل گوگن متعلق به سال 1982 بوده و در آن دو دختر اهل تاهیتی به تصویر درآمده است. خریداری از دولت قطری این اثر پست امپرسیونیستی نقاش فرانسوی ما را در یک حراج خصوصی از خانواده‌ی سوئیسی کلکسیونر رودولف استاچلین به قیمت 300 میلیون دلار (197 میلیون پوند) خرید تا قیمتی‌ترین اثر هنری تمام دوران را تا زمان حاضر به نام خود ثبت کند.

cover

25 آذر 1394قیمتی ترین حراج های اینترنتی

تعداد نظرات: 0
تعداد بازدید: 753
متن کوتاه :

خرید اینترنتی به طور فزاینده‌ای در سطح جهان عمومیت و محبوبیت پیدا کرده و شدیدا سبک زندگی عامه‌ی مردم، به‌خصوص طبقه‌ی متوسط به بالا متحول کرده است. حالا دیگر مجبور نیستید از پشت رایانه‌ی یا دیگر گجت‌های هوشمند خود تکان بخورید، تنها کافیست با چند کلیک و تایپ کمی اطلاعات،140 میلیون دلار پول پرداخت کنید و یک کشتی تفریحی 125 متری را بخرید!

asefan-11-94-banner-3