آژانس تبلیغاتی اوج نیلی فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه مشاوره تبلیغات آغاز کرد و ظرف یک دهه اخیر توانست سهم درخوری از بازار تبلیغات در حوزه رسانه های چاپی، مطبوعاتی و محیطی بدست آورد.
این آژانس تبلیغاتی پس از پانزده سال فعالیت موفق و پیشتاز در زمینه ارائه راهکارهای تبلیغاتی که مبتنی بر علم و آگاهی و بهره گیری از استانداردهای بین المللی است، به منظور چابک نمودن کسب و کار خود و استفاده از برتری ها و توانایی های رقابتی، رویکردی نوین در مدیریت اتخاذ نموده است. بدین ترتیب هفت واحد کسب و کار برپایه نوع فعالیت ها و خدمات در قالب گروه هلدینگ H&H تعریف شد:

h-and-h-logo

هولدینگ H&H

indo-partner-logo

گروه تولیدی محصولات سرگرمی، نوشت افزار و هدیه ایندو

اوج نیلی پس از گذراندن بیش از یک دهه فعالیت و کسب تجربه و ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد توانست با استفاده از خلق محصولات متفاوت و در خور شأن سفارش دهندگان رضایت مندی مشتریان خود را در حدی بالا ببرد که امروز با خاطری مطمئن دست به خلق محصولات جدید در حوزه بازی و سرگرمی، یادداشت و نوشت افزار و هدیه با رویکردی متفاوت بنام “ایندو“ بزند.
در بخش بازی و سرگرمی اسباب بازی هایی که به کودکان در رشد فکری و اجتماعی آنها کمک نماید، مهمترین هدف “ایندو“ است. “ایندو“ در حال حاضر مشغول به تولید اسباب بازی هایی در این زمینه است.

asefan-partner-logo

موسسه بین المللی، فرهنگی و هنری آصفان

موسسه فرهنگی هنری آصفان در سال 1393 با رویکرد انتشار اخبار و اطلاعات حوزه بازاریابی و فروش، برندینگ و دیگر حوزه‌های مرتبط جهت خدمت رسانی به بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان برندهای فاخر تأسیس شد. این موسسه در راستای توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات مطلوب اطلاع رسانی اقداماتی چون انتشار بانک‌های اطلاعاتی در مقولات مختلف، ایجاد باشگاه مشتریان وی آی پی، انتشار هفته نامه‌های داخلی، تهیه و تولید فیلم‌های تبلیغاتی و گزارشی، برگزاری نشست‌های خبری و هدایت همایش‌ها، سمینارها و گردهمایی‌ها در بخش‌های مختلف و مرتبط با استفاده از رسانه‌های مطبوعاتی، چاپی، فضای مجازی و اپلیکیشن می‌نماید.

ojeniliadvertagency-partner-logo

آژانس تبلیغاتی و مجتمع چاپ و صحافی اوج نیلی

با توجه به گوناگونی برنامه‌های بازاریابی برای فروش محصول یا خدمات، نیاز به طراحی برنامه ای جامع و کامل و بازاریابی دقیق بنابر سیاست‌های تعیین شده از جانب شرکت است.
ما این شانس را به شما می‌دهیم که بهترین برنامه فروش و بازاریابی را، هم راستا با آنچه که تصورش را دارید، برای شرکت خود در اختیار داشته و موفقیت را به آسانی بدست آورید.
اوج نیلی در کنار مشاوره‌های گوناگون بازاریابی در بخش آتلیه ارائه دهنده خدمات طراحی و عکاسی و در بخش چاپ ارائه دهنده کلیه خدمات پیش از چاپ، چاپ و خدمات تکمیلی چاپ در حوزه افست و دیجیتال با بروزترین ماشین آلات و تجهیزات اروپا است.

ojnenilimedia-partner-logo

گروه رسانه اوج نیلی

این گروه با بهره گیری از فناوری های نویـن دنیا و همچنین توجه و تمـرکز به جدیدتـرین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری با جمعی از متخصصین در زمینه های مختلف قـادر گردیده تا کـارنامه درخشـانی را از خـود بر جای گذارده و خـدمات خود را متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

asefancharity-partner-logo

موسسه خیریه آصفان

تلاش آصفان توجه به معضلات اجتماعی و نگاه ریشه ای به آنها، انجام اصلاحات مقطعی در موارد ضروری و تعریف اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در دراز مدت می باشد. آصفان برای تحقق این استراتژی استفاده از آیین ها و سنت های ایرانی و سایر کشورها و منطبق ساختن آنها با نیازهای روز جامعه برای کاهش معضلات اجتماعی را برگزیده است. این دیدگاه یک نوآوری در زمینه شیوه های اصلاحات اجتماعی است.

Khaghazchi-partner-logo

کاغذچی

کاغذچی ارائه دهنده خدمات آنلاین چاپی است که با هدف کاستن از هزینه های جانبی چاپ برای مخاطبین و مشتریان، سازماندهی و اجرا می شود. در کاغذچی کلیه ارتباطات سفارش دهنده و مجری به صورت غیرحضوری و مجازی انجام می گردد. در این روش علاوه بر عدم اتلاف زمان، از صرف هزینه های مالی و غیرمالی که ناشی از رفت و آمد چندین باره سفارش دهنده به محل کارگاه های خدمات چاپ و پس از چاپ صورت می گیرد جلوگیری می شود.

Khestakhar-partner-logo

شرکت معماری خشت آخر

طراحی دکوراسیون و معماری مهمترین فعالیت این شرکت می باشد. این شرکت تاکنون پروژه های موفقی را در زمینه طراحی دکوراسیون فروشگاها، منازل مسکونی و مراکز اداری به انجام رسانده است. علاوه بر این پروژه های گوناگونی را نیز در زمینه غرفه های نمایشگاهی انجام داده است.

asefan-11-94-banner-3