کِلاب لوکس لایف از تابستان 1389 فعالیت خود را آغاز نمود. تشکیل این کِلاب با هدف شناسایی، ارزیابی و معرفی خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت به سایر اعضای کِلاب با توجه به معیارهای جهانی کالاها و خدمات لوکس انجام شده است. در این راستا گروه اوج نیلی با بررسی و حصول اطمینان از کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده سعی دارد رضایت مشتریان خاص این خدمات و محصولات منحصر بفرد را فراهم آورد.

اهداف کِلاب لوکس لایف
 • گردآوری مشتریان برندهای لوکس در یک Community برپایه رسانه های چاپی و مجازی و برگزاری جشن و گردهمایی
 • برآورده نمودن شرایط زمانی و مکانی ایده آل جهت رونمایی و معرفی جدیدترین محصولات و خدمات برندهای لوکس
 • ارائه خدمات ویژه در جهت عمق دهی به بازار محصولات و خدمات لوکس
 • مطالعه رفتار خرید مخاطبین بالفعل بازار لوکس و شناسایی عادات خرید، نیازها و خواسته های آنان
 • جذب و نیازسازی برای مخاطبین بالقوه بازار لوکس از طریق خدمات کلاب
اعضای کِلاب

اعضای کِلاب لوکس لایف شامل دو گروه خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان می باشند. خدمات دهندگان عضو کِلاب از میان صاحبان مشاغل لوکس که کیفیت آنها مورد اطمینان مجموعه قرار گیرد انتخاب می شوند. اعضای خدمات گیرنده کِلاب نیز افرادی هستند که با توجه به سلایق و خواسته های منحصر بفردشان تنها به دنبال بهترین ها هستند و با عضویت در کِلاب لوکس لایف به تمامی خدمات و کالاهای مورد انتظارشان در تمامی زمینه ها بطور یکپارچه دسترسی می یابند.
اعضای فعلی کِلاب می توانند افراد مورد نظر خود را جهت عضویت معرفی نمایند تا پس از بررسی توسط هیاتی ویژه، آنها نیز به جمع اعضای کِلاب لوکس لایف ملحق گردند. همچنین خدمات دهندگان می توانند افراد مد نظر خود را از میان مشتریان ویژه و معتبر خود جهت عضویت در کِلاب و استفاده از خدمات گسترده آن معرفی نمایند.

خدمات کِلاب

خدمات کِلاب لوکس لایف شامل موارد ذیل است:

 • مجله کوه نور: این مجله با طراحی و چاپ با بهترین کیفیت و توزیع بصورت ویژه در میان اعضای کِلاب به شایستگی نمایانگر منحصر بفرد بودن خدمات و محصولات لوکس می باشد. این مجلد بصورت ماهنامه توزیع می شود و نقش رسانه چاپی مرتبط میان اعضا را دارد. در این مجموعه جمعی از بهترین اعضای خدمات دهنده کِلاب لوکس لایف به معرفی خدمات و محصولات خود می پردازند و با توجه به توزیع ویژه این مجله که تنها در اختیار اعضای کِلاب قرار می گیرد به بهترین شکل به بازار هدف خود دسترسی می یابند.
 • پکیج های خدمات لوکس: این دسته از خدمات با همکاری اعضای خدمات دهنده کِلاب و برای اعضای گیرنده خدمات ارائه می گردند که شامل خدمات VIP، تخفیفات فروش، بازدید های گروهی از مراکز فعالیت و شعبِ تازه افتتاح شده خدمات دهندگان عضو، گردهمایی اعضا، ارائه هدایای تبلیغاتی بصورت دوره ای، ارائه خدمات و محصولات بصورت پکیج از طرف چند عضو خدمات دهنده در زمینه های مرتبط و… می باشند که با پیشنهاد اعضای خدمات دهنده و نظارت و توافق گروه لوکس به سایر اعضا ارائه می گردند.
 • رسانه خردمند آصفان (وب سایت): این وب سایت که نقش رسانه آنلاین گروه اوج نیلی را داراست، مرتباً بروز می گردد و اخبار و اطلاعات مربوط به کِلاب و اعضا اعم از شرایط دریافت پکیج های خدماتی، خدمات جدید کلاب و… را منتشر می نماید.
 • خدمات تسهیلات پرداخت: گروه اوج نیلی با عاملیت یکی از بانک های معتبر کارت های خرید ویژه کِلاب لوکس را به اعضای این کِلاب تحویل می دهد و با نصب کارتخوان در مراکز فروش مورد قرارداد و عضو کِلاب موجبات تسهیل روند خرید محصولات و ارائه خدمات را برای اعضای خود فراهم می آورد.
  ارائه شناسه کاربری اینترنتی جهت اطلاع رسانی خدمات و اخبار کلاب از طریق وبسایت و فروم ویژه اعضای کلاب.
asefan-11-94-banner-3